Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ahojda všichni!

 

 Mé jméno je Advent Hill Captain Coon a jsem mainský mývalí kocourek. Narodil jsem se ve velké chovatelské stanici koček v USA  4.dubna 2008 a do České republiky jsem přiletěl se svými novými páníčky 10. srpna. I když mluvím plynně anglicky, čeština již pro mě není žádným problémem. Jsem moc hodné a velmi odvážné koťátko. Dlouhou cestu jsem zvládl úplně bez stresu. Mí páničkové se o mě tak báli a já teda vůbec nechápu proč? Vždyť jsem chlap! A tak jsem celou cestu podřimoval někomu na klíně, díval se z okýnka na mráčky kolem a nebo jsem si spokojeně naplnil bříško něčím dobrým. Po příletu do Prahy jsem pak společně s páníčky přejel do Hradce Králové,kde teď bydlím i s jednou krásnou mainskou mývalí slečnou Brendou Million Baby.

Můj tatínek je RW TGC Advent Hill Red Ryder. Velice úspěšný a mohutný  kocour (red classic tabby). Nositel nejvyššího titulu, který se vůbec v USA může získat.

Obrazek

Moje maminka se jmenuje Advent Hill Sumer (brown (black) classic tabby) a je to velmi hodná kočička a hlavně skvělá maminka. Rád na ni vzpomínám.

Obrazek